ОБІГРІВАЧ ТЕПЛОВЕНТИЛЯТОР СЕРІЯ SMART CH-F1500CSE

Виробник Cooper and Hunter

Модель: CH-F1500CSE

Наявність:

Ціна 1,679грн.

Кількість:

Наявні опції

Колір:

Тип: Повітряний | Потужність (Вт): 1500 | Рекомендована площа приміщення (м²): 10-15 |
 • Інноваційний, компактній та ефективний тепловентилятор серії SMART. Не зважаючи на компактні розміри прилад достатньо потужний, щоб з легкістю обігріти приміщення до 15м². Прилад має три режими роботи кожен з яких відображається світовим індикатором на передній панелі.

 • Робота в режимі вентилятора – індикатор світиться блакитним кольором;
 • Економний режим роботи с потужністю 1000 Вт – індикатор світиться зеленим;
 • Швидкий нагрів на повній потужності 1500 Вт – індикатор світиться червоним.
 • Просте, інтуїтивне керування представлене у вигляді трьох сенсорних кнопок. Зміна режиму роботи, Увімкнення та вимкнення приладу і кнопка встановлення температури. Одночасно натиснувши на кнопки "Режиму" та "Температури" є змога встановити таймер на вимкнення до восьми годин.

  Тепловентилятор серії SMART можна встановити в чотирьох різних положеннях – вертикально, горизонтально в бік, горизонтально під кутом, горизонтально вгору. Завдяки чому можна обрати найкомфортніший повітряний потік.

  Крім того, цей прилад оснащений декількома системами захисту, такими як – захист від перекидання на передню решітку, захист від перегріву та захист від опіків.

  Унікальний дизайн в сукупності з високою технологічністю робить цей прилад унікальним рішенням для створення затишку у Вашому приміщенні.

Основні характеристики
Тип Повітряний
Потужність (Вт) 1500
Рекомендована площа приміщення (м²) 10-15
Габарити, вага
Габаритні розміри, (мм) 120x120x300
Вага, (кг) 1,3

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:

До оплати приймаються як готівкові, і безготівкові кошти.

Готівкові кошти приймаються до оплати лише по м. Києву та передмісті за фактом доставки товару (вартість встановлення кондиціонера оплачується окремо – за фактом монтажу).

Оплата провадиться у національній валюті України – гривні за курсом, вказаним на сайті в момент здійснення замовлення.
У разі, якщо підйом у квартиру великогабаритного товару проводитиметься вручну (без наявності ліфта, що працює), вартість цієї послуги складе 25 грн. за поверх.

Безготівкові кошти приймаються від фізичних та юридичних осіб на підставі рахунків, які Ви можете отримати від нас факсом або електронною поштою.

Оплата провадиться через касу будь-якого банку або з розрахункового рахунку фірми.

Для юридичних осіб всі необхідні документи надаються разом із товаром або надсилаються поштою.

Доставка по Києву
Здійснюється безкоштовно (якщо сума Вашої покупки перевищує 1500 грн.) наступного дня після оформлення замовлення за вказаною Вами адресою. Якщо сума покупки становить менше 1500 грн., вартість доставки становитиме 40 грн.

Доставка у передмістя
Здійснюється платно та розраховується: 20 грн./км від кордону Києва до місця доставки, наступного дня після оформлення замовлення за вказаною Вами адресою.

Доставка по Україні
Вартість доставки оплачується клієнтом під час отримання товару. Доставка здійснюється одним із перевізників - Інтайм, Автолюкс, Нічний експрес (спосіб доставки Ви можете обговорити з нашим консультантом при уточненні замовлення).

Доставка буде проведена протягом 2-3 днів після надходження грошей на наш розрахунковий рахунок в офіс компанії перевізника до міста, з якого було зроблено замовлення.