Оплата та доставка

До оплати приймаються як готівкові, так і безготівкові грошові кошти.

Готівкові кошти приймаються до оплати лише по м. Києву та передмісті за фактом доставки товару (вартість встановлення кондиціонера оплачується окремо – за фактом монтажу).

Оплата здійснюється у національній валюті України – гривні.
У разі, якщо підйом у квартиру великогабаритного товару проводитиметься вручну (без наявності ліфта, що працює), вартість цієї послуги складе 25 грн. за поверх.

Безготівкові кошти приймаються від фізичних та юридичних осіб на підставі рахунків, які Ви можете отримати від нас факсом або електронною поштою.

Оплата провадиться через касу будь-якого банку або з розрахункового рахунку фірми.

Для юридичних осіб всі необхідні документи надаються разом із товаром або надсилаються поштою.

Доставка по Києву ( до під'їзду )
Здійснюється протягом 1-3 днів після оформлення замовлення за вказаною Вами адресою. Вартість доставки складатиме 100 грн. ( за умови вартості замовлення менше 5000 грн).

Доставка у передмістя
Здійснюється платно та розраховується: 20 грн./км від кордону Києва до місця доставки, наступного дня протягом 1-3 днів після оформлення замовлення за вказаною Вами адресою.


Доставка по Україні
Вартість доставки оплачується клієнтом під час отримання товару згідно тарифів перевізника. Доставка здійснюється одним із перевізників - Нова пошта, Автолюкс, Нічний експрес САТ , Міст експрес (спосіб доставки Ви можете обговорити з нашим консультантом при уточненні замовлення).


Відправка Доставка буде проведена на наступний робочий день протягом 2-3 днів після надходження передоплати за товар грошей ( сума обговорюється з продавцем-консультантом) на наш розрахунковий рахунок  продавця. перевізника до міста, з якого було зроблено замовлення.