Випаровувач конденсату Cooper&Hunter CH-DIS23V1

Виробник Cooper and Hunter

Модель: CH-DIS23V1

Наявність:

Ціна 2,899грн.

Кількість:
Потужність (Вт): 360 - 725 - 1050 - 1450 - 2200 | Продуктивність (мл/год): 550 - 1200 - 1600 - 2200 - 2800 |

Конденса́ція (від лат. condensare — згущувати) — процес переходу газу або насиченої пари в рідину, чи тверде тіло, внаслідок охолодження або стиснення.

Процес охолодження повітря супроводжується із природнім утворенням конденсату. Системи кондиціювання, чи-то звичайні спліт-системи, чи мультизональні системи, оснащені системами відведення конденсату. Конденсат накопичується на піддоні, а потім стікає по дренажній трубці. Організація відведення конденсату - це базова стандартна послуга при інсталяції кондиціонерів.

Але, щодалі трапляється із конденсатом? Зазвичай, вода стікає з трубки на вулицю. Під час літнього сезону можна спостерігати, як власники кондиціонерів підставляють або пляшки, в які зливається конденсат, або організовують власноруч відведення конденсату e дощові дренажні ґратки.

А чи є просте і ефективне рішення уникати накопичення конденсату, який стікає по стінам будинків, крапає на перехожих і, звичайно, все це супроводжується дратівливим стуком по сусідніх балконах? Майже кожен стикався з проблемою, коли сусіди скаржились на те, як ваш кондиціонер крапає на їхній балкон, тим самим, створює дискомфорт оточуючим. 

COOPER&HUNTER пропонує елегантне рішення проблеми відведення конденсату! Випаровувач конденсату CH-DIS23V1 від COOPER&HUNTER – це пристрій, який накопичує воду від конденсату кондиціонера і випаровує її методом електролізу. Випаровувач конденсату працює наступним чином: він збирає конденсат, що утворився в кондиціонері, і випаровує його в навколишнє середовище. А електрика споживається з урахуванням того, скільки конденсату надійшло у випарник.

Це швидкий, екологічний, тихий і комфортний пристрій, який легко під’єднується до будь-якого кондиціонера. Невеличкий пристрій легко встановлюється поруч з зовнішнім блоком кондиціонера і не потребує особливого догляду.

Обслуговувати Випаровувач конденсату CH-DIS23V1 — легко! Достатньо періодично мити його під час стандартного сервісного обслуговування кондиціонера, яке виконують авторизовані спеціалісти.

Пристрій під'єднується до 220В, він абсолютно бесшумний і протягом усього літнього сезону буде забезпечувати Вам комфорт і спокій. Випаровувач конденсату CH-DIS23V1 пожежобезпечний та стійкий до сонячних променів. Підходить до всіх типів спліт-систем за умови дотримання норми споживання 2,8 л/год. Має надлегкий корпус і компактні розміри, просто монтується до стіни біля зовнішнього блоку кондиціонеру.

Випаровувач конденсату від COOPER&HUNTER — це Ваш надійний помічник для організації комфорту мікроклімату!

Основні характеристики
Потужність (Вт) 360 - 725 - 1050 - 1450 - 2200
Продуктивність (мл/год) 550 - 1200 - 1600 - 2200 - 2800
Додаткові характеристики
Параметри мережі (В/Гц/Ф) 220-240/50/1

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:

До оплати приймаються як готівкові, і безготівкові кошти.

Готівкові кошти приймаються до оплати лише по м. Києву та передмісті за фактом доставки товару (вартість встановлення кондиціонера оплачується окремо – за фактом монтажу).

Оплата провадиться у національній валюті України – гривні за курсом, вказаним на сайті в момент здійснення замовлення.
У разі, якщо підйом у квартиру великогабаритного товару проводитиметься вручну (без наявності ліфта, що працює), вартість цієї послуги складе 25 грн. за поверх.

Безготівкові кошти приймаються від фізичних та юридичних осіб на підставі рахунків, які Ви можете отримати від нас факсом або електронною поштою.

Оплата провадиться через касу будь-якого банку або з розрахункового рахунку фірми.

Для юридичних осіб всі необхідні документи надаються разом із товаром або надсилаються поштою.

Доставка по Києву
Здійснюється безкоштовно (якщо сума Вашої покупки перевищує 1500 грн.) наступного дня після оформлення замовлення за вказаною Вами адресою. Якщо сума покупки становить менше 1500 грн., вартість доставки становитиме 40 грн.

Доставка у передмістя
Здійснюється платно та розраховується: 20 грн./км від кордону Києва до місця доставки, наступного дня після оформлення замовлення за вказаною Вами адресою.

Доставка по Україні
Вартість доставки оплачується клієнтом під час отримання товару. Доставка здійснюється одним із перевізників - Інтайм, Автолюкс, Нічний експрес (спосіб доставки Ви можете обговорити з нашим консультантом при уточненні замовлення).

Доставка буде проведена протягом 2-3 днів після надходження грошей на наш розрахунковий рахунок в офіс компанії перевізника до міста, з якого було зроблено замовлення.